Вниз

2 сентября 2010

Як вибрати лінолеум?

дизайн полов
дизайн полов

дизайн полов

Лінолеумне покриття з моменту свого винаходу і до теперішнього моменту пройшло досить довгий шлях від тканини з водовідштовхувальними властивостями до сучасного багатофункціонального лінолеуму. Ринок будматеріалів пропонує широкий вибір даної продукції самих різних виробників.

Як же правильно зорієнтуватися в цьому достатку, як вибрати ліноліум? Дамо ряд порад, які дозволять вам придбати не тільки красиве щоб придумати вишуканий дизайн полов, але і повністю відповідає вашим вимогам якісне покриття.

Відразу обмовимося, що сучасна промисловість робить ставку на випуск гігієнічного та біологічно нешкідливого лінолеумних покриття. Для забезпечення звуко – і теплоізоляції, наприклад, поряд з синтетичними спінені матеріали застосовують волокна з натурального джуту, пальми і коркового дерева.

Отже, розглянемо види линолиума.

Полівінілхлоридний на теплозвукрізолірующей основі – багатошарове покриття, що складається з декількох теплозвукрізолірующіх нижніх і декоративно захисних верхніх шарів. Нижній шар, як правило, виконується із спіненого синтетичного матеріалу армованого стекловолокнітом, що запобігає усадочною-розширювальні процеси. Верхній же шар – це двох – або тришарова плівка полівінілхлориду, що має товщину 1,2 – 3 мм. Загальна товщина – 4 мм. Ширина рулонів коливається від 1,5 до 4 м. Перед укладанням або розкроювання такий коммерческий линолеум рекомендується витримати протягом доби в приміщенні з температурою не нижче 15 о С.

Полівінілхлоридний на тканинній основі – має гладкий малюнок і випускається в рулонах шириною 1,6 – 3 м. Загальна товщина такого покриття – 2 – 2,5 мм.

Полівінілхлоридний без основи – багатошарове покриття, що виготовляється з пігментів, мінеральних наповнювачів і пластифікатора. Ширина рулону – 1,5 – 4 м, товщина – 1,5 – 2,5 мм.

Алкідний – має підоснову із синтетичних та натуральних матеріалів тканих, складається з пігментів, алкідних смол і мінеральних наповнювачів. Ширина рулону – 2 – 4 м, товщина – 2,5 – 5 мм. Зберігати такий натуральный линолеум, необхідно дотримуючись температуру не нижче 10оС. Якщо вам доведеться транспортувати таке покриття в холодну пору року, витримайте рулон в приміщенні при температурі не нижче 15оС і тільки потім розпакувати та розвертайте його.

Гумовий багатошаровий (релін) – використовується в приміщеннях з високим рівнем вологості. Нижній шар такого покриття являє собою синтетичний каучук або суміш бітуму і подрібнений утилізованої гуми, а особовий – кольорова гума. Ширина рулону – 1 – 1,6 м, товщина – 3 мм.

Який лінолеум краще, запитаєте ви? Це може бути будь-який з перерахованих вище його видів, все залежить від ваших смаків і потреб.